Загрузка...

Артикул: HS0799

5 | (2)

Кулемет ПКМ дерево [A&K]

16500
Кількість
Виробник: A&K
Модель: ПКМ
Наявність: Передзамовлення

Опис

Матеріал: метал, пластик

Вага: 7,240 кг

Довжина: 1185 мм

Версія гірбокса: 8

Початкова швидкість: 130 м / с

Комплектація: привід, бункерний магазин

Довгоочікувана модель універсального кулемета ПКМ виробництва компанії A & K була виготовлена ​​зі сталі та алюмінію. Камера затвору, кришка камери, сошки, ручка для перенесення і магазин були виготовлені зі сталі, в той час як інші елементи, такі як зовнішній стволик, газовий вузол, газопровід, прицільні пристрої з заліза, з іншого боку, були зроблені з однорідного сплаву цинку і алюмінію. Пістолетна рукоятка і патрон виготовлені з полімерного пластику.

Репліка оснащена системою MOSFET, яка прихована всередині газової трубки, а також потенціометром, який регулює скорострільність репліки. Внутрішній механізм репліки має перевірену конструкцію - корпус редуктора, зокрема, відомий з кулемета типу M249, він оснащений 8-мм сталевими підшипниками. Основна пружина розміщена на посиленій направляючій основної пружини, яка забезпечена підшипниками.

Характеристики

  • Калібр: 6мм

Відгуки покупців

5| (2)

Що ви думаєте про цей товар?

Залишити відгук
Оцінка

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Игорь
2021-06-18


Всем привет. Приобрел это аутентичный привод ПКМ для проведения развлечений с туристами. Всё очень нравится. Рекомендую сразу заказывать поршень с металлическими зубам, наш стоковый срезало уже после первой 1000 выстрелов. Ну и заодно голову поршня. А так же Li-PO аккумулятор (родной очень слабый) и обязательно - переходник для АКБ (мини тамия). Хочу предложить переходник включать в раздел - "попутно с этим товаром приобретают".

Илья
2021-06-18

ПКМ просто машина убийства) На первой игре отлетело чуть больше 5000 шаров, с внутрянкой проблем не было (тьфу, тьфу, тьфу) Но в планах загнать под 160 тюн, всё таки пулемёт! Пламягаситель мягковат чуть закоцал, а в остальном сбит отлично! Не забывайте про переходник для родного ПКМоского аккумулятора!

Рекомендовані товари

Кулемет M249 MKI [P&j]
10585
Передзамовлення
( 0 )
Передзамовлення
..
..
..
..