Код товару: HS1047
(0)

Джгут-турнікет 

  • ₴250
  • Доступність: Передзамовлення
  • ₴250
Опис

Джгут-турнікет

Кровоспинний джгут турнікет призначений для зупинки кровотечі шляхом перетягування кінцівки. Є більш ефективною версією дешевих і гумових джгутів які легко рвуться.

Допомагає запобігти крововтраті, перекриваючи канал виходу крові шляхом прикладання тиску на постраждалу кінцівку. Застосовується в індивідуальних і групових аптечках як кровоспинний джгут.

призначення:

Джгут-турнікет призначений для надання першої допомоги при пораненнях з кровотечею. Використовується для тимчасової зупинки кровотечі з верхніх і нижніх кінцівок. Він допоможе швидко перекрити кровотік і стабілізувати стан потерпілого.

особливості:

1. Джгут-турнікет виконаний в тактичному чорному кольорі. Він прекрасно підходить для застосування в спецопераціях і не демаскує бійця, прекрасно поєднуючись з бронежилетом, підсумком або жилетом.

2. Використовується запатентована технологія "ремінь-в-ремені", що дозволяє розподіляти тиск по всій ширині турнікета. Усередині основного ременя вбудований додатковий ремінь-тасьма, стягуючі при закручуванні воротка. Це дозволяє перетягувати кінцівку і повністю перекривати кровотік з рівномірним розподілом тиску по всьому колу, а також полегшує навантаження на шкіру і м'язи потерпілого. Завдяки даній технології значно зменшується точкове передавлювання, здатне викликати пошкодження м'яких тканин.

3. Липучка-фіксатор приварена до фіксатора багаторазовим проходом (в 3 ряди), що робить її вкрай міцною.

4. Вороток тактичного турнікета виконаний під стать ременя, в непомітному чорному кольорі, для підвищення маскувальних властивостей. Кінці воротка мають текстуровані насічки для полегшення хвата. З ними легше працювати в скількох умовах (дощ, піт, кров, бруд) або в рукавичках.

5. Закінчення ременя виконано за фірмовою технологією "червоний кінчик" (red tip). Це полегшує його помітність в аптечці, медичному підсумці або кишені розвантаження в умовах зниженої видимості. Відразу видно, звідки починати утягіванія.

6. Двостороння манжета фіксатор турнікета підходить як для правшів, так і лівші. Завдяки дизайну С-подібної форми, вона дозволяє фіксувати комірець з будь-якого боку. Це полегшує застосування в умовах обмеженого простору (сидячи, лежачи, однією рукою, в рагрузке \ бронежилеті і ін. Аналогічні ситуації). За рахунок двостороннього дизайну, можна вставляти вороток на дотик, не дивлячись на нього - він може бути зафіксований з будь-якого боку.

7. Фіксатор воротка джгута-турнікета посилений бічним контрфорсом. З-образна форма манжети з заднього боку змінена на П-образну. Подібний прямий кут робить конструкцію більш надійною і витримує велике навантаження (використовується принцип двотаврової балки). За рахунок бокового контрформа конструкція стала більш міцною і здатна витримувати сильний тиск і куди більш сильні, ніж С-образна манжета.

переваги:
• Чорна забарвлення не демаскує носія і поєднується з темною екіпіровкою
• Міцний, стійкий до зношування, нервучкого матеріал - хороша заміна крихким і легко рветься гумовим джгутів
• Універсальний, може накладатися на будь-яку кінцівку
• Може бути використаний навіть однією кінцівкою (наприклад пораненим в руку бійцем)
• Чи не дзвенить в рамках металодетекторів, підходить для прихованого застосування
• Повністю зупиняє перебіг артеріальної або венозної крові в екстреній ситуації
• Компактний і легкий, але в той же час надійний і міцний, влізе в будь-яку аптечку або Підсумок \ кишеньку

Характеристики
  • Колір Multicam
Відгуки покупців
Написати відгук
Рекомендовані товари