Оплата і доставка

Наш інтернет-магазин Hitman.com.ua здійснює відправки замовлень транспортною компанією "Нова Пошта". Час доставки товару по Україні - 1-2 дня. Для доставки Ви можете вибрати будь-яке відділення компанії або замовити адресну доставку. Наші менеджери оперативно оформлять Ваше замовлення і повідомлять номер декларації. Саме тому замовлення оформлене до 14.00 виїде до Вас в той же день!

Знайти найближче відділення компанії "Нова Пошта" Ви можете перейшовши за цим посиланням: https://novaposhta.ua/office

Оплата доставки здійснюється при отриманні замовлення, згідно з тарифами перевізника. За всіма питаннях про відправку замовлень Ви можете звернутися за тел. +38(067)47-8-47-47

 

Способи і правила оплати

Ви можете використовувати наступні способи оплати:

  • Накладений платіж (оплата замовлення при отриманні)
  • Поповнення карти "ПриватБанк"
  • Безготівковий розрахунок

 

Накладений платіж

Ви можете здійснити оплату післяплатою по території України через компанію «Нова Пошта». Після оформлення замовлення та узгодження всіх деталей наші менеджери повідомлять Вам суму замовлення і приблизний час його отримання. Ви просто оплачуєте і забираєте товар в обраному Вами відділенні «Нової Пошти». (Цей варіант оплати є найдорожчим, тому що зворотнє пересилання грошей оплачує замовник, в середньому 30-60 грн.).

Багато покупців вважають цей спосіб найбезпечнішим, так як не потрібно передоплати замовлення.

 

Поповнення карти "ПриватБанк"

Найбільш зручний і швидкий спосіб оплати. Протягом 3-х банківських днів з моменту оформлення замовлення Ви виконуєте 100% передоплату замовлення шляхом поповнення карти "ПриватБанку", номер якої буде Вам висланий відразу після оформлення замовлення.

Поповнення карти Ви можете виконати через банківські термінали самообслуговування, за допомогою інтернету через систему "Приват24" або за допомогою SMS-банкінгу "ПриватБанку". Ми отримаємо повідомлення про оплату Вашого замовлення буквально через кілька хвилин, і почнемо готувати його до відправки.

 

Безготівковий розрахунок

Протягом 3-х банківських днів з моменту оформлення замовлення Ви повинні виконати 100% передоплату замовлення шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок магазина. Банківські реквізити будуть надіслані Вам поштою після оформлення замовлення.

Середній час проходження платежу за безготівковим розрахунком - 1 банківський день.

 

Терміни передоплати

Після того, як Ви оформили замовлення, всі товари з вашого замовлення резервуються на термін 3 робочих дні. Якщо передоплата не буде проведена протягом зазначеного часу - замовлення буде анульовано і зарезервований для Вас товар знову виставлений на продаж.

Якщо з яких-небудь причин Ви не можете виконати оплату протягом 3-х банківських днів, але маєте намір це зробити пізніше, - будь ласка, повідомте про це нашому менеджеру по телефону, і термін очікування оплати Вашого замовлення буде продовжений.