Код товару: HS0225
(0)

Репліка шолома X-Shield FAST MH - ATC FG

  • ₴1950
  • Виробник: Ultimate Tactical
  • Доступність: Передзамовлення
Колір
  • ₴1950
Опис

Копія шолома X-Shield FAST MH

Новітня лінійка шоломів X-Shield розроблена для задоволення потреб гравців, які шукають якісну екіпіровку, яка також зручна для гаманця. Співвідношення ціни та якості робить шоломи X-Shield фактором, що відрізняє їх на ринку.

Оболонка шолома виготовлена ​​з міцного полімеру, завдяки чому вона являє собою легку і міцну конструкцію одночасно. Безсумнівною перевагою шолома є широкі можливості регулювання його під голову користувача. Це забезпечується модульним набором комфортних подушок з міцного полімеру і м'якої піни, які можна вільно розміщувати всередині шолома за допомогою ременів з гачками і петлями. 4-точкова система кріплення з м'яким підборіддям також може бути вільно відрегульована і закріплена за допомогою fastex пряжки. Додатковою особливістю системи фіксації є те, що вона виконана в закритій системі без вільних ременів. Регулювання здійснюється зручною ручкою, розташованої в задній частині шолома.

Як і інші шоломи, засновані на дизайні FAST, X-Shield був оснащений набором бічних монтажних напрямних, що дозволяють встановлювати різні додаткові аксесуари, в тому числі захисні окуляри, тактичні ліхтарі, гарнітури і т. Д Передня частина шолома має кріплення VAS і кріпильні ремені для NVG встановлює використання. Багатий набір модульних кріплень і затискачів входить в комплект.

У комплект входять:

набір комфортних подушок

Адаптер типу Wing-Loc

Монтажна рейка 22 мм RIS

2x NVG 19мм монтажні затискачі

2x поворотні 19-мм затискачі для окулярів

2x поворотні затискачі для окулярів 35 мм

2x адаптер для поворотних затискачів

Монтажний адаптер NVG

Відгуки покупців
Написати відгук
Рекомендовані товари